Telefon+420 603 441 622

Emailmartaantl@seznam.cz

Facebook

UBYTOVÁNÍ U ANTLŮ V JEVIŠOVICÍCH

Příjezd

Odjezd

Počet dospělých

Počet dětí

Apartmán se nachází v přízemí obytného domu, je vytápěn centrálně ústředním topením. V koupelně je sprchový kout s umyvadlem a WC. Kuchyň je plně vybavená el. spotřebiči - lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, elektrickým sporákem s troubou a nádobím.

 

Další dvě bytové jednotky se nachází v dřevostavbě u domu. Každá má svoje sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC). Dále kuchyňský kout plně vybaven spotřebiči - lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, indukční varnou deskou a nádobím. Každá disponuje 3 lůžky. Vytápění je krbovými kamny s výměníkem. Pokoje jsou plně vybaveny lůžkovinami, utěrky na nádobí, toaletní papír a základní úklidové prostředky.

 

Vybavení objektu

  • Sociální zařízení: je na každém pokoji.

  • Stravování: v každém pokoji je plně vybavená kuchyň. V Jevišovicích najdete dvě restaurace, kde se můžete najíst. Také je v Jevišovicích nejlepší PIZZERIE v ČR.

  • Parkování: na oploceném pozemku.

  • WiFi: zajištěno bezdrátové internetové připojení v celém objektu.

 

Ceník

  • Cena je 550,- Kč na osobu/noc

  • Na jednu noc pro jednu osobu je cena 700,- Kč na osobu/noc

  • Ceny jsou uvedeny včetně ubytovacích poplatků. V ceně je také bezplatné používání WiFi.

  • Nástup na ubytování v první den je mezi 14 a 21 hodinou. Poslední den je vyklizení pokoje do 10 hodin.

 

1. Platební podmínky:

Platba se nejpozději uskutečňuje při nástupu na ubytování nebo při rezervaci.
Cena za pobyt je splatná převodem, do 30 dní před nástupem pobytu.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu. b) text ve znění.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

 

2. Storno podmínky:

Storno podmínky: V případě zrušení rezervace host zaplatí 100% ceny první noci. Prosíme Vás o Vaši loajalitu a termín neblokujte, pokud to není bezpodmínečně nutné. V případě zrušení pobytu méně než 7 dní před Vaším příjezdem Vám bude účtováno 100% pobytu. Pronajímatel má právo pobyt zrušit v případě, že dojde k vážným a nepředvídatelným okolnostem (např. živelná pohroma, katastrofa, jiné nenadálé události), pro které není možné řádný průběh pobytu zajistit. V tomto případě může pronajímatel nabídnout ubytování v jiném svém objektu. Pokud zákazník tuto nabídku odmítne, bude mu vrácena již uhrazená cena pobytu. Zákazník nemá právo požadovat žádné další náhrady.

Logo

Jevišovice 288, 671 53 Jevišovice

+420 603 441 622

martaantl@seznam.cz

© UBYTOVÁNÍ U ANTLŮ V JEVIŠOVICÍCH | web by GOLDEN ORANGE s.r.o.